Všem, které jsem kdy na něco měla: "Prosím, pomoc!"

17.03.2016 16:06

Před nějakou dobou jsem tu psala o 30 Days challenge. Přijde mi logické si ji projít taky, když ji chci po svých studentech. Takže jsem v ní teď až po uši :-) A narazila jsem na jeden úkol, který prostě nemám šanci zvládnout sama. Z principu věci. Potřebuju pomoc. Pomoc ode všech, kteří mě kdy na něco měli. 

Při plnění #28 Úkol od kamaráda jsem totiž jako zadání dostala to, abych kontaktovala všechny absolventy svých předmětů a trochu je vyzpovídala. Noo, to není úplně malý balík práce :-) Především v dohledávání kontaktů. Na ekonomce jsem sice jen nějaké 4 roky, ale přeci jen, pohybuju se v řádech stovek určitě... Kdo je ještě na škole, na toho mohu dosáhnout školním mailem. Co ale s těmi, co už jsou ze školy venku? Zkouším to takto, přes blog...

Věnujete mi prosím pár minut? Upozorňuji, že dotazník není anonymní. To by jaksi postrádalo smysl. Věřím, že to chápete. Za 14 dní mrknu na výsledky... A jsem hodně zvědavá :-) Kolik lidí se mi asi tak ozve? Budou to jednotlivci nebo desítky? A jak to pro mě dopadne? Spíš dobrý nebo spíš blbý? Překvapí mě něco?

Pokud jsem Vás někdy na něco měla, prosím, nadatlujte něco více či méně rozumného (radši to více) do dotazníčku níže. Dík moc!

Aktualizace 18. 3. 2016: Tyjo už 150 odpovědí. A ten obsah! Wooow. Budu ráda, když další odpovědi ještě přibydou, ale už takhle je to mazec. Vymyslim, jak to posunout dál a obsah pořádně vytěžit. Je tam spousta energie a zajímavých tipů. Jste skvělí, díky moc!

 

Katka Jiřinová
Ráda dělám věci, které mají smysl. A naopak. Ráda se směju a nesnáším energetické upíry.

  

Katka Jiřinová
Ráda dělám věci, které mají smysl. A naopak. Ráda se směju a nesnáším energetické upíry.